Profesjonalne środki do czyszczenia Swish

SP105 NANO CLEAN & SWISH

Specjalistyczny preparat do mycia i nabłyszczania posadzek. Profesjonalny, wysoko skoncentrowany preparat myjąco-nabłyszczający do posadzek odpornych na działanie wody. Nowoczesna nanotechnologia pokrywa mytą posadzkę ultra cienką powłoką chroniącą przed ponownym, szybkim zabrudzeniem, a jednocześnie nadającą atrakcyjny połysk i zapewniającą doskonałe właściwości antypoślizgowe. Preparat szybkoschnący, nie pozostawiający smug i zacieków. Użyta kompozycja zapachowa pozostawia długotrwały, przyjemny zapach. Zastosowanie niskopiennych składników umożliwia mycie zarówno maszynowe jak i ręczne.

SP 100 FLORAL

Preparat myjący do codziennej pielęgnacji powierzchni. Uniwersalny preparat czyszczący do każdej powierzchni odpornej na działanie wody. Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nie pozostawia śladów i smug. Posiada właściwości antypoślizgowe i antystatyczne. Nie uszkadza i nie matowi czyszczonych powierzchni. Pozostawia przyjemny, kwiatowy zapach i delikatny połysk.

SCALE REMOVER

Skutecznie usuwa nawet nagromadzone osady wapienne i rdzę. Przywraca naturalny połysk powierzchni. Bardzo ekonomiczny i bezpieczny w użyciu. Formuła oparta na kwasach organicznych zapewnia wysoką skuteczność przy zachowaniu najwyższych standardów ochrony środowiska. Preparat bezpieczny dla czyszczonej powierzchni.

KLING

Preparat w formie lepkiego kremu, wzbogacony o żywicę sosnową i drobiny ścierne. Usuwa najcięższe osady z mydła, wżery, ślady z gumy i inne uporczywe zabrudzenia. Świetnie przywiera do zmywalnej powierzchni. Doskonale poleruje i odświeża wygląd armatury łazienkowej i innych urządzeń wykonywanych ze stali nierdzewnej.

Facto HD40

Silny, przemysłowy odtłuszczacz. Skoncentrowany, silny preparat na bazie ekstraktów z owoców cytrusowych. Doskonale czyści i odtłuszcza nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie. Doskonale usuwa zabrudzenia tłuszczowe, olejowe oraz ślady z gumy. Może być wykorzystywana do mycia ręcznego, maszynowego oraz pianowego. Preparat łatwo biodegradowalny.

E50 STRONG

Uniwersalny preparat odtłuszczający. Wysoko skoncentrowany, alkaliczny preparat czyszczący, przeznaczony do mycia i odtłuszczania wszelkich wodoodpornych powierzchni. Poprzez zastosowanie różnych rozcieńczeń z wodą doskonale nadaje się zarówno do mycia gruntownego jak i do codziennego utrzymania czystości. Specjalna kompozycja związków alkalicznych i powierzchniowo czynnych zapewnia doskonałą skuteczność w usuwaniu zabrudzeń przemysłowych, śladów z gumy, zabrudzeń ropopochodnych, oleistych i tłuszczowych. Może być stosowany do mycia ręcznego jak i maszynowego. Idealny do stosowania w warsztatach, halach produkcyjnych, magazynach, marketach, lokalach gastronomicznych czy budynkach użyteczności publicznej.

E35 Gel

Kwasowy preparat w formie żelu do powierzchni sanitarnych. Kwasowy, antybakteryjny preparat do mycia powierzchni odpornych na działanie kwasów. Dzięki żelowej konsystencji dłużej niż tradycyjne środki pozostaje w kontakcie z mytą powierzchnią zwiększając swój czas działania. Skutecznie usuwa osady z kamienia, mydła, rdzawe naloty i inne typowe zanieczyszczenia występujące w sanitariatach. Doskonale czyście armaturę łazienkową, kabiny prysznicowe, wanny, płytki i inne powierzchnie w sanitariatach. Szybko i skutecznie usuwa osady z mydła, kamienia, nacieki z rdzy, plamy z tłuszczu itp. Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni.

E11 ORANGE

Preparat do codziennej pielęgnacji posadzek. Nowoczesny środek szybko, skutecznie i bezpiecznie usuwający zanieczyszczenia z posadzek zabezpieczonych i niezabezpieczonych oraz innych powierzchni odpornych na działanie wody. Innowacyjna formuła z zawartością alkoholu zapewnia właściwości myjąco nabłyszczające, antypoślizgowe i antystatyczne. Preparat nie uszkadza i nie matowi istniejącego połysku podłogi. Może być stosowany zarówno do mycia ręcznego jak i maszynowego. Świetnie się nadaj do czyszczenia powierzchni winylowych, gumowych, parkietów, paneli, płytek, a także mebli i wyposażenia biurowego. Pozostawia przyjemny, pomarańczowy zapach.

CITRO Gleam

Uniwersalny preparat usuwający tłuszcz i olej. Bardzo silny i wydajny środek do usuwania tłuszczu, zabrudzeń ropopochodnych w tym oleju, plam z produktów żywnościowych, sadzy i innych uporczywych zabrudzeń. Pozostawia świeży, cytrusowy zapach. Doskonalne doczyszcza sprzęty ogrodnicze, części maszyn, filtry wydechowe itd.

Zapytaj o wycenę